Autor Tema: Kako ubaciti Srpski Bosanski i Hrvacki jezik u Pametni sat DZ09 Smart watch  (Posjeta: 174 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline jovo_the_policajac

• Aktivan Član
  • *
  • Spol: Muški
  • Windows NT 10.0 Windows NT 10.0
  • Browser:
  • Chrome 90.0.4430.93 Chrome 90.0.4430.93
Pozdravljam  imam jednu molbu da mi se pomogne ako neko zna ili je to već uradio.
Dobio sam na poklon gore navedeni Pametni sat ali u OS nema   Srpskog,Bosanskog i Hrvackog jezika pa me interesuje moguli se unjeti navedeni jezici ili bar jedan od navedeni jezika kako bi ga mogao lakše podesiti.Hvala unaprijed.

Offline mañana

• MODERATOR
  • *
  • Country: hr
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 39.0 Firefox 39.0
Google kaže ovako, za model  Dz09 Mt6261:
Language pack:   English, Basque, Yoruba, Slovak, Korean, Spanish, Russian, Catalan, Bangla (India), Gujarati, Italian, Portuguese (Portugal), Marathi, Thai, Dari, Tamil (India and Sri Lanka), Greek, isiZulu, Central Kurdish (Arabic), German, Kiche, Belarusian, Sindhi (Arabic), Hindi, KiSwahili, Hebrew, Czech, Malayalam, Maltese, Ukrainian, Sesotho sa Leboa, Hungarian, Serbian (Latin), Croatian, Bosnian (Latin), Urdu, Vietnamese, English, isiXhosa, Punjabi, Cherokee (Cherokee), Danish, Indonesian, Kyrgyz, Punjabi (Arabic), Turkmen, Khmer, Uyghur , Amharic, Kannada

You are not allowed to view links. Register or Login

Offline jovo_the_policajac

• Aktivan Član
  • *
  • Browser:
  • Chrome 90.0.4430.212 Chrome 90.0.4430.212
Hvala  Gospodinu mananu išo sam  u Grad gdje živim Prijedor  kod svih mo0bilnih servisera i kažu da nemogu to uraditi pa bi Vas zamolio da mi samo kaže kako skinuti Firmer pošto kad ućem  u postavljeni link  nedozvoljava preuzimanje i gde mogu naći program   preko kojeg se ubacuje  firmer ili kako se zove program  Hvala

Offline mañana

• MODERATOR
  • *
  • Country: hr
  • Browser:
  • Chrome 90.0.4430.93 Chrome 90.0.4430.93
Vrti u krug, ne mogu ni ja skinuti. Treba dalje "guglat".
Upute kako You are not allowed to view links. Register or Login
Provjeri koj model imaš: mt6260,mt6261 ili neki treći.

Firmware
You are not allowed to view links. Register or Login

Kad ti je problem naći firmware na Google
Bez uvrede, možda bolje da ne diraš da nešto ne zabrljaš.