Autor Tema: nytrobox 6002 hd  (Posjeta: 1752 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

superdido

• Gost
nytrobox 6002 hd
« u: Prosinac 07, 2014, 13:18:23 »
Pozdrav!
Ima li tko kakva iskustva sa homeshare-om na nytroboxu. Neka upitstva i dali radi to. Imam kodove, htio bi da rade u sobi i u dnevnom. Postoji li mogucnost rijesenja sa homeshare-om ili neko drugo rijesenje, a da ne kupujem novu liniju koda.
Hvala!

Offline alamunja

• Aktivan Član
  • *
  • Banned!
  • Country: at
  • Spol: Muški
  • otac i sin Tito i Staljin
  • Mac OS X Mac OS X
  • Browser:
  • Safari 7.0 Safari 7.0
Odg: nytrobox 6002 hd
« Odgovori #1 u: Prosinac 07, 2014, 13:39:39 »
Moze homeshere da se napravi ali davaoc linije mora da dozvoli reshere odnosno da u tvojoj liniji u svome serveru napravi drugacija prava
Zatim u svome nytroboxu u Cccam_cfg moras napraviti ispod C linije F liniju (F: user pass 2 0 0 {0:0:2} i u drugom boxu C liniju u obliku IP nytrobox user pass koji si napisao u F liniji
Mozda sam nesto propustio ako nije jasno pitaj ponovo
Jedino sto meni nije jasno je Nytrobox 6002 hd neznam kakav je to reciver spark ili linux?
Pozdrav
Dreambox800se PBnigma
Dreambox800pvr GP2
Dreambox500hd (PBnigma)
Vu+zero Open Atv 5.0
Alien 8900 Open Atv 4.2
Gilbertini 125/42E-1W
You are not allowed to view links. Register or Login

NE ODGOVARAM NA PORUKE U MALOM CHATU!

Online zekadex

• ADMINISTRATOR
  • *
  • Country: cs
  • INFINITY TEAM
« Odgovori #2 u: Prosinac 07, 2014, 14:12:00 »
ja mislim da moraju biti isti resiveri.ako gresim neka me neko ispravi.zbog MAC adrese a sta na kraju ti i ovako nista ne gugis jer tebi sve ide na istu IP adresu tako da mozes da ih koristis na obadva mesta tj na dva resivera
ko zna,zna

Your © INFINITY TEAM by zekadex

Offline azr@il

• SAMO NEK' MI DAJU KOMAD PAPIRA I PERO, DUSA CE IM RECI KOL'KO VOLIM MANCHESTER UNITED..
  • MERITORIOUS MEMBERS
  • *
  • Country: ba
  • ©INFINITY TEAM azr@il (EDIN)
  • Windows NT 6.3 Windows NT 6.3
  • Browser:
  • Chrome 39.0.2171.71 Chrome 39.0.2171.71
« Odgovori #3 u: Prosinac 07, 2014, 15:54:28 »
ovako ja bi dodao sledecu stvar,kao kolega @alamunja neznam o kojem se rsiveru radi ali siguran sam kad je homeshare u pitanju da nema nekih prevelikih razlika tako da cu ti dat evo upute kako se radi sa alma HD resiverom jer ma istu mogucnost..
ovo je sablon tj,slika nacina kako se rai sa alma resiverom:

u svakom slucaju isto misljenje dijelim sa kolegom zekadex da trebaju bit ista dva rsivera..
dakle homeshare bi trebao da bude:
Na resiveru koji djeli cccam liniju,nazvat ćemo ga server,mora biti uključena opcija homeshare te mora imati fiksnu IP adresu,dakle isključit DHCP ili mu u router postavkama dodjelit stalni IP.Zatim na istom uređaju treba ići u postavke newcamd server,dođeš do tamo tako da na toj stranici gdje ti je IP ideš na dno i odabereš tu opciju(isto tamo di odabereš izbornik za CCCAM)i stisnut crvenu tipku na daljincu.Tamo za port stavi 8000,napisati user npr. 1 i lozinku 1,autoconnect on i spojiti.E sad na resiveru klijentu,dakle na onom resiveru koji će posuđivati liniju odeš u CCCAM izbornik i tamo za URL staviš IP adresu resivera servera,npr 192.158.002.003(to prepišeš sa resivera servera),za port staviti 8000,za user i lozinku staviti iste podatke kao na resiveru serveru i poveži se...
napominjem ovo su upute za alma resiver pa pokusaj iskombinirati uglavnom to su ti osnove..
Imam antenu,prije mene su dva momka bili vlasnici iste,a oni su je kupili od nekog covjeka koji je dobio na kartama,od neke zene koja ju je naslijedila od pokojnog muza,koji je dobio u trampi od nekog covjeka koji je kupio od narkomana,a tom tata dao da se ostavi droge,a on je kupio na licitaciji...

Offline alamunja

• Aktivan Član
  • *
  • Banned!
  • Country: at
  • otac i sin Tito i Staljin
  • Windows Vista/Server 2008 Windows Vista/Server 2008
  • Browser:
  • Firefox 3.5.16 Firefox 3.5.16
« Odgovori #4 u: Prosinac 07, 2014, 17:53:30 »
nytrobox 6002 je nekakav klon od amiko ili opticum recivera koliko sam video (SPARK) tako da linux homeshere otpada sa mojim objasnjenjem
za homeshere na takvim receiverima neide  nikako dobro citajuci sa N..... foruma
jos nesto da dodam ne postoji dva ili vise recivera sa istom MAC adresom moguce je ali je se sa time nisam susretao

Dreambox800se PBnigma
Dreambox800pvr GP2
Dreambox500hd (PBnigma)
Vu+zero Open Atv 5.0
Alien 8900 Open Atv 4.2
Gilbertini 125/42E-1W
You are not allowed to view links. Register or Login

NE ODGOVARAM NA PORUKE U MALOM CHATU!

superdido

• Gost
« Odgovori #5 u: Prosinac 08, 2014, 19:49:07 »
Hvala na odgovorima, ipak mi nema spasa :)