Autor Tema: ''Lud, zbunjen normalan'' snimat će se sve dokle Izet bude ŽIV  (Posjeta: 1382 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline azr@il

• SAMO NEK' MI DAJU KOMAD PAPIRA I PERO, DUSA CE IM RECI KOL'KO VOLIM MANCHESTER UNITED..
  • MERITORIOUS MEMBERS
  • *
  • Country: ba
  • Spol: Muški
  • ©INFINITY TEAM azr@il (EDIN)
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 28.0 Firefox 28.0
iako mozda nije mjesto ovoj temi ovdje ali ja nisam imao gdje drugo  da je postavim a mislim da je interesantna....

Serija ''Lud, zbunjen normalan'' snimat će se sve dokle Izet bude živ

Isović: Našim serijama po gledanosti mogu parirati samo neke nacionalne utakmice.

Humoristična serija „Lud, zbunjen, normalan" najgledaniji je humoristični serijal na prostorima bivše Jugoslavije, a Feđa Isović, scenarista serijala, kaže za bh. novinsku agenciju Patria kako će 32 nove serije koje se trenutno snimaju u sarajevskom naselju Hrasnica biti jednako zanimljive, a možda i bolje, kao i serije iz prvih šest sezona.

- Novu sezonu uvijek nastojim osvježiti novim likovima i novim karakterima. Nadamo se da ćemo i ovog puta naše gledatelje obradovati novim epizodama – kaže Isović za Patriu. O detaljima novog serijala Isović nije želio govoriti previše. Potvrdio je jedino da će se u epozodama koje slijede pojaviti i neki novi glumci.

Isović kaže da je, prema istraživanjima relevantnih agencija, uz neke nacionalne utakmice serija „Lud, zbunjen, normalan" daleko najgledaniji domaći program na televizijama u regionu, te da će se ovaj serijal snimati dokle god interes gledatelja za serijom bude veliki.

- Ja bih rekao, „Lud, zbunjen, normalan" će se snimati dokle dog interes gledatelje bude veliki i dokle Mustafa Nadarević bude dobrog zdravlja – kaže Isović za NAP.
You are not allowed to view links. Register or Login
Imam antenu,prije mene su dva momka bili vlasnici iste,a oni su je kupili od nekog covjeka koji je dobio na kartama,od neke zene koja ju je naslijedila od pokojnog muza,koji je dobio u trampi od nekog covjeka koji je kupio od narkomana,a tom tata dao da se ostavi droge,a on je kupio na licitaciji...