Autor Tema: Slanje "Goto 0" komande motoru da ide na referentnu poziciju  (Posjeta: 394 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Amos333

• Aktivan Član
  • *
  • Country: cs
  • Spol: Muški
  • Windows 7/Server 2008 R2 Windows 7/Server 2008 R2
  • Browser:
  • Firefox 94.0 Firefox 94.0
Odg: Slanje "Goto 0" komande motoru da ide na referentnu poziciju
« Odgovori #15 u: Studeni 20, 2021, 14:29:28 »
Zaboravih da spomenem- ako neko od kolega satelitskih entuzijasta ima ovakvu pločicu sa nekog starog H-H motora a da mu ne treba i hteo bi mi je pozajmiti/ pokloniti /prodati nek mi se javi na privatne poruke da se dogovorimo. Čak ne mora biti od istog motora, može i od nekog drugog proizvođača, samo da je H-H motor, valjda ću moći nešto iskoristiti.

Offline irveto2

• VIP MEMBER
  • *
  • Country: mon
  • Spol: Muški
  • Linux Linux
  • Browser:
  • Chrome 95.0.4638.74 Chrome 95.0.4638.74
Odg: Slanje "Goto 0" komande motoru da ide na referentnu poziciju
« Odgovori #16 u: Studeni 20, 2021, 20:36:45 »
Evo da se ija pridruzim odgovoru ostalih kolega    u pitanju ovog motora  imao sam te gvarove  lako se popravljaju  .jesil probao dovesti motor na nulti satelit i resetovati  motor i ponovo pokrenuti memorisanje satelita   dabi on zampamtio ako pamti samo recimu desnu stranu satelite a ne lijevu upitanju su releji koji startuju motor na odredjene pozicije satelita  desnu i lijevu stranu  moje misljenje je da nije ice kolo koje je kolega rekao i opisao.ako motor se sam vrace na pocetnu refencu odnosno nulu onda su upitanju ovo sto sam rekao.A akoje  ice kolo za memoriju tose lako menja ali nije to upitanju nego ovo sto sam rekao.Samo da znas dase oba releja mijenjajuuparu ali treba paziti da budu od 12 volti...