Autor Tema: Midnight in the Switchgrass  (Posjeta: 105 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Online mañana

• MODERATOR
  • *
  • Country: hr
  • Spol: Muški
  • Windows NT 10.0 Windows NT 10.0
  • Browser:
  • Firefox 89.0 Firefox 89.0
Midnight in the Switchgrass
« u: Srpanj 19, 2021, 11:16:49 »
Počeo gledati film koj je najbolje izbjeći.

Najbolji je komentar nekog tipa:

Više se ne zamaram s filmovima Bruce W.  Ali možda ako je Megan F. gola...

Offline carlos

• VIP MEMBER
  • *
  • Country: hr
  • Spol: Muški
  • Windows NT 10.0 Windows NT 10.0
  • Browser:
  • Firefox 90.0 Firefox 90.0
Odg: Midnight in the Switchgrass
« Odgovori #1 u: Srpanj 19, 2021, 14:18:18 »
jao bruce willis je mislim u najboljim danima bio kao john mclane u umri muški 1,2,3,4 vec kad je krenuo glumiti u red i red2 vise to nije to, evo zadnjih nekoliko mjeseci su izasla na torrenta 2 filma s brueom willisom, skinuo i nisam gledao, nego preletio u bs playeru da vidim jel što zanimljivo ili je sra**nje i nakon što sam preletio na brzinu oba filma, bilo je delte now!!!

sve je to loše u zadnje vrijeme za brue willisa, eto ni nicholas cage nije bolje prosao u filmu "pig" a super je glumac i odlicnih akcijskih trilera sam se nagledao od nicholasa cagea, ali izgleda da je takvo vrijeme da dolaze novi glumci i glumice, npr sin arnolda šarafcigera, sin clinta istvuda = skot istvud i koliko vidim probijaju se mladi glumci i glumice iz USA i australije, sve neki anonimusi a sve djeca od 21 do 23 godine, mozda je sve posljedica pandemije i covida19 a mozda je holivud odlučio da umirovi starije glumce a mladima da šansu

eto nije loš film iako sam mislio da ce biti sranje, s liamom neesonom (oteta 1,2,3, taken 1,2,3) odlican glumac, zadnji film mu je nešto na ledu neki kamioni prevoz neke bušilice, i nije sranje iako se cini na prvu da je sranje, ali i liam neeson je vec u godinama, nema sina ko šarafciger i istvud da ga progura pa eto onda još on glumi po stare dane, iako je u zadnje vrijeme i liam neeson snimio i dobrih ali i katastrofalnih filmova
Icone Iron Pro Orca server + Geant OTT 750 4k Forever server
Gibertini 105cm, motor 52e-30w
pravnik, informaticar, pc serviser,
web designer, android programer
A1 optika do 1gbit/s download i 518mb/s upload
You are not allowed to view links. Register or Login