Autor Tema: Vezano za WIN7  (Posjeta: 169 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline jovo_the_policajac

• Aktivan Član
  • *
  • Spol: Muški
  • Windows 7/Server 2008 R2 Windows 7/Server 2008 R2
  • Browser:
  • Chrome 70.0.3538.77 Chrome 70.0.3538.77
Vezano za WIN7
« u: Studeni 08, 2018, 18:31:22 »
Jeli ovo novi najavljeni OS WIN7 2018

Windows 7 Sp1 Aio 11In1
 En-Us Usb3.0 August 2018
 (x86/x64).  Ili je samo prelazak sa Sedmice na Desetku

Offline LooD

• mozes biti jaci ali ne i ludji
  • ADMINISTRATOR
  • *
  • Country: cs
  • POZITIVNO SAM TESTIRAN NA LUDILO NE PROVERAVAJ
  • Browser:
Odg: Vezano za WIN7
« Odgovori #1 u: Studeni 08, 2018, 19:33:20 »
Niti je najnoviji niti je prelazak sa 7 na 10 to je samo nabudzena verzija spremljena za ubstik sa3.0 portom tj plave boje portovi.windows 7 je zastareo pre  6-7 godina i nema podrske  vise
Your INFINITY TEAM© by LooD
MA NEMA SRANJA KOJE JA NE MOGU DA NAPRAVIM
私はクレイジーだ LOODYYA أنا مجنون אני משוגע 我瘋了estoy loco
NEKADA SAM I JA BIO NORMALAN BILA SU TO TESKA VREMENA
NE PONOVILO SE

Offline carlos

• MODERATOR
  • *
  • Country: hr
  • Windows NT 10.0 Windows NT 10.0
  • Browser:
  • Firefox 63.0 Firefox 63.0
« Odgovori #2 u: Studeni 08, 2018, 19:37:43 »
to je windows 7 s integriranim svim updateima do 10mj ove godine i podrskom za usb 3.0 tj driverima i mislim da je integriran najnoviji framework 4.7.2 i directx, sve ostalo su cisti windows 7 s updateima, nadogradnjama, zakprama do 10mj 2018.

skinuto, i isprobano na laptopu, nema veze s windows 10 koji je posebni operativni sustav
ako se ne varam vrijeme za prelazak sa win 7 na 10 je isteklo prije nekoliko godina, ni to se vise
ne moze
Golden Interstar S2 class, Octagon SF 4008, VU+ solo se
Gibertini 105cm, motor 45e-30w
pravnik, informaticar, pc serviser, web designer
You are not allowed to view links. Register or Login

Offline LooD

• mozes biti jaci ali ne i ludji
  • ADMINISTRATOR
  • *
  • POZITIVNO SAM TESTIRAN NA LUDILO NE PROVERAVAJ
  • Browser:
« Odgovori #3 u: Studeni 08, 2018, 19:42:16 »
upravo tako carlos ali nije bilo nekih apdejtova za win 7 nego par sitnih zakrpa tako da me to cudi
Your INFINITY TEAM© by LooD
MA NEMA SRANJA KOJE JA NE MOGU DA NAPRAVIM
私はクレイジーだ LOODYYA أنا مجنون אני משוגע 我瘋了estoy loco
NEKADA SAM I JA BIO NORMALAN BILA SU TO TESKA VREMENA
NE PONOVILO SE

Offline carlos

• MODERATOR
  • *
  • Browser:
« Odgovori #4 u: Studeni 08, 2018, 19:47:13 »
ako se ne varam updateovi za win7 su prestali izlaziti vec nekoliko godina, dakle sto se moglo nadograditi u tim verzijama? driveri za usb 3.0 kojih ranije nije bilo, ali sve super radi i sa starim driverima usb 2.0 kojih ima od prije, nadograđen je novi framework 4.7.2 i dodan directx, nista drugo se ni ne moze dodati kad nema vise update-a za win7, nema se sta nadograditi kad ne izlaze uopce nadogradnje za win7, prestala je podrska od strane microsofta unazad nekoliko godina

ali super su ovi win7 ili cak i xp (postoji i xp updated august 2018) za starije laptope, koji su sporiji i imaju manje rama, pa onda na njima to radi super

zanimljivo da uvijek nadograđuju framework na zadnju verziju pod te update, a sam windows7 je baziran na frameworku 3.5 tako da nema smisla izbacivati nadogradnju za framework jer windows nece biti brzi nego samo sporiji zbog vece verzije frameworka ali neki programi iskljucivo zahtjevaju framework 4.5 i vecu verziju, vjerojatno zbog takvih programa se integrira odmah u instalaciju zadnja verzija frameworka

Offline jovo_the_policajac

• Aktivan Član
  • *
  • Browser:
« Odgovori #5 u: Studeni 08, 2018, 21:42:05 »
Hvala svima
The following users thanked this post: carlos

Offline misko

• PRIJATELJI FORUMA
  • *
  • Servis računara i opreme, Wireless.
  • Linux (Ubuntu) Linux (Ubuntu)
  • Browser:
« Odgovori #6 u: Studeni 09, 2018, 10:04:40 »
To je prerađeni Win7 i nije originalan, Win7 postoji samo 1, poslednji originalni je SP1, sve posle toga bili su update, tako je i ovaj Win7 "dopravljen" inače nije official.
Radiće verovatno bez problema, ali to ne instaliram masovno ljudima.
Postoje ljudi koji stalno traže dlaku u jajetu i onda kad je ne nađu, tresu toliko dugo glavom od iznenađenja da dlaka na kraju i upadne. :)

Offline carlos

• MODERATOR
  • *
  • Browser:
« Odgovori #7 u: Studeni 09, 2018, 10:18:53 »
ne mozes reci da je prerađeni windows kad lijepo u opisu kad skines taj file pise ovako:

original iso windows 7 x86/x64 sp1 to je zadnje sto je sluzbeno izaslo od microsofta, dalje su izlazili samo updatei, dakle instalacija je original od microsofta od one godine kad je sluzbeno izasla

instalacija nije prerađena nego nadopunjena, dakle svi updatei i nadogradnje, zakrpe za windows su instalirane na tu original sliku, tj iso, dakle nije diran original iso windows 7 sp1 nego tjekom instalacije u instalaciji su sadrzane sve nadogradnje koje se tjekom instalacije nadograde na original iso od win 7 sp1 zato instalacija kod mene traje oko 30min

imam ja instalaciju cisti win 7 sp1 bez ikakvih nadogradnji iz datuma kad su izasli zadnji windows 7 sp1 pa takva instalacija traje 10min i manje, ali onda covijek moze birati, hoce li instalirati windows nadogradnje koje su teske od 500mb do 1gb ili nece, ako nece onda koristi cistu instalaciju, a ovo sto mi spominjemo je s tim nadogradnjama i zakrpama, osim toga tu je dodan i framework 4.7.2 koji je po meni u preko 90% slucajeva nepotreban i dodan je direct x koji je isto nepotreban vec tko zeli moze ga dodatno instalirati, dodana je podrska za usb 3.0, zanimljivo je da dolaze sve nadogradnje za internet explorer 11 jer original windows 7 sp1 dolazi s internet explorerom 9 ili 10 pa se to sve nadograđivalo s godinama na ie 11 i zakrpe za taj ie 11, ali opet tko koristi google chrome ili mozilla firefox to im uopce nije potrebno

Offline misko

• PRIJATELJI FORUMA
  • *
  • Servis računara i opreme, Wireless.
  • Linux (Ubuntu) Linux (Ubuntu)
  • Browser:
« Odgovori #8 u: Studeni 09, 2018, 10:22:12 »
Jel ima ta verzija da se "kupi", odeš u radnji i kupiš?

Kako znaš da je službeno izašlo iz M$-a?

Pitam jer zato što mogu da ga sam preradim ako hoću, treba mi vreme ali mogu, mogu da mu namestim da se sam aktivira bez aktivatora, a mogu da da napišem unutar njega sve što tebi odgovara, čisto da znaš da može.

Imam Windows XP koji sam sredio da se sam aktivira, tj sam ukuca seral prilikom install, imam Office koji sam isto tako napravio, imam Office 2007 koji sam povuče serial... Nisam se setio da napišem da je original al nema veze. :D

Ranije sam imao više vremena jbg...
Postoje ljudi koji stalno traže dlaku u jajetu i onda kad je ne nađu, tresu toliko dugo glavom od iznenađenja da dlaka na kraju i upadne. :)

Offline carlos

• MODERATOR
  • *
  • Browser:
« Odgovori #9 u: Studeni 09, 2018, 11:08:11 »
kazem samo da se prerađuje original iso iz microsofta

imas razne downloadere kao microsot windows download tool, izaberes verziju koju hoces, windows 7, windows 8.1 ili windows 10, i odaberes jezik, onda ti skine s microsoftovog servera zadnju sluzbenu iso datoteku koja je bootable pa ti mozes preradjivati i ubacivati sto god pozelis
na primjer za windows 7 je zadnja verzija sluzbena windows 7 sp1 final build 7601, odaberes jezik i odaberes izdanje, basic, professional, ultimate, odaberes x86 ili x64 i skines iso direkt s microsoftovog servera na svom jeziku, a onda dalje prerađujes iso kako god zelis, nisam rekao da nije moguce preraditi iso, evo link odakle se moze skinuti kako kazes odakle znam da je zadnja verzija? pa zato jer tu verziju nudi kao zadnju, evo pogledaj