Autor Tema: Najavio i videom: Bolt dolazi na probu u dortmundsku Borussiju!  (Posjeta: 738 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Stole

• INFINITY TEAM SatelItIN
  • MODERATOR
  • *
  • Country: mk
  • Spol: Muški
  • Your ©INFINITY TEAM Stole
  • Windows NT 10.0 Windows NT 10.0
  • Browser:
  • Chrome 64.0.3282.186 Chrome 64.0.3282.186
    • http://www.satelitin.com/
Najbrži čovjek današnjice još je ranije otkrio mogućnost treninga s njemačkim klubom, a Jamajčanin bi se trebao priključiti ovaj tjedan

Usain Bolt će vrlo vjerojatno osvanuti u trening kampu dortmundske Borussije tijekom ove reprezentativne stanke. Informaciju donosi derwesten.de, navodeći da se trenutačno vode razgovori oko toga da se sprinterska zvijezda priključi treninzima!

Nedavno je tu mogućnost Bolt i najavio, istaknuvši da mu je želja da odradi probu u dortmundskom klubu. A čini se da se čitav "deal" lagano privodi kraju. Napadač Marco Reus retweetao je Boltov video u kojem on govori:

"Hej, dečki! Mislili ste da sam se šalio? Pripremite se!"
Čitavu priču svakako olakšava činjenica da je Boltu i Borussiji zajednički sponzor Puma. Što se bundesligaša tiče, njemu će ova priča donijeti pozitivan PR, ali najbrži čovjek na svijetu shvaća ovu probu vrlo ozbiljno. U siječnju je rekao Expressu:

"Odradit ću probu u dortmundskoj Borussiji u ožujku i onda odlučiti što ću sa svojom karijerom. Ako kažu da sam dobar i da mi treba samo malo treninga, nastavit ću."

Ipak, poznato je kako je Boltova tiha patnja Manchester United i on sanja jednoga dana istrčati na Old Trafford u dresu Crvenih vragova. A za to ima i velikog aduta na svojoj strani.

"Pričamo sa s Alexom Fergusonom i rekao mu da kaže koju lijepu riječ za mene u klubu. Odgovorio mi je da kad budem spreman, da će vidjeti što može učiniti."

Podsjetimo, Bolt je krajem siječnja trenirao s Mamelodi Sundownsima iz Južnoafričke Republike.

goal.com/hr