Autor Tema: Cristiano: Uvijek ću govoriti da sam najbolji! I dobiti troje djece u tri mjesec  (Posjeta: 769 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Stole

• INFINITY TEAM SatelItIN
  • MODERATOR
  • *
  • Country: mk
  • Spol: Muški
  • Your ©INFINITY TEAM Stole
  • Windows NT 10.0 Windows NT 10.0
  • Browser:
  • Chrome 64.0.3282.186 Chrome 64.0.3282.186
    • http://www.satelitin.com/
U izboru je Realov nogometaš pobijedio Cityjevog veznjaka Bernarda Silvu i Sportingovog vratara Ruija Patricija

Nakon što je za vikend napunio Gironinu mrežu do vrha i dogurao do 50. hatricka karijere, Cristiano Ronaldo nije mogao predugo uživati u tom postiguću. Već u ponedjeljak primio je novo priznanje, tzv. Quinu, odnosno nagradu za najboljeg portugalskog igrača u prethodnoj godini.

U izboru je pobijedio Cityjevog veznjaka Bernarda Silvu i Sportingovog vratara Ruija Patricija.

"Zahvalan sam na ovoj nagradi svima koji su nazočni. A to je ujedno i nagrada svih mojih suigrača. Naime, 2017. je bila odlična godina, nezaboravna i individualno i kolektivno", istaknuo je Cristiano Ronaldo.

VEZANO
KAKVA BITKA: TKO JE ZABIO VIŠE GOLOVA, RONALDO ILI MESSI?
CRISTIANO U LIGI PRVAKA ZABIO VIŠE NEGO MANCHESTER CITY, ATLETICO (M), ROMA, MONACO...!
MESSI DO STOTKE DOŠAO BRŽE NEGO CRISTIANO RONALDO, A TREBALO MU JE MANJE UTAKMICA, MINUTA I UDARACA
CRISTIANO RONALDO POLUDIO ZBOG GLASINA: NE KVARITE MI OVAJ PREKRASAN DAN IZMIŠLJOTINAMA
Realov je nogometaš u prošloj sezoni u svim natjecanjima zabio 42 pogotka u 46 utakmica, a u ovoj tekućoj je već na 37 pogodaka u 35 nastupa. Štoviše, u 13 utakmica u 2018. je već na 21 golu, polovici svih pogodaka u sezoni 2016./17.!

"Posvećujem ovu nagradu svojoj djeci, njima četvoro. A i to je rekord - dobiti troje djece u tri mjeseca!", kaže zvijezda kraljevskog kluba koja je u "skromnoj" maniri poručila za kraj:

"Ja uvijek vjerujem i kažem da sam najbolji na svijetu, ma što god drugi rekli, a onda to i pokažem na terenu."
goal.com/hr