Autor Tema: Amiko mini combo extra  (Posjeta: 1499 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

megiczgb

• Gost
Amiko mini combo extra
« u: Veljača 04, 2018, 18:35:36 »
Pozdrav svima.
Ako mi netko može bilo kako pomoći bio bih zahvalan.
Navedeni receiver  je  model id: ALi 3526
S/W Verzija: 24000A00 1.0.11
H/W Verzija: yw-M3526-combo
Loader verzija: 3526 A 1.1.1
Po uputstvima sam probao više verzija softwera (1.0.46 emu, 1.0.57 emu i 1.0.14 emu).
Najbolji mi se pokazao radi slike 1.0.14 emu.
Pokušavam si složiti fav. liste (A+W2+HB), ali on me zeza sa nestankom kanala iz fav.lista ili ih ne može upamtiti, pa moram sve ponovno skenirati.
Molim Vas lijepo koji software mi možete preporučiti (možda od nekog drugog modela) i koju listu, jer se bojim da ga ne spržim.
Unaprijed hvala

Offline mañana

• MODERATOR
  • *
  • Country: hr
  • Spol: Muški
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 39.0 Firefox 39.0
Odg: Amiko mini combo extra
« Odgovori #1 u: Veljača 04, 2018, 22:10:50 »
Meni je dobro radio sa AMIKO_Mini_Combo_Extra_1.0.14_mcas.zip, mjesecima. Ako ti s tim ne radi, ubaci originalni pa ga odnesi u servis.
Onda sam mu ubacio listu kanala od 8260+, od tada ne radi.

Offline irveto2

• VIP MEMBER
  • *
  • Country: mon
  • Windows 7/Server 2008 R2 Windows 7/Server 2008 R2
  • Browser:
  • Chrome 63.0.3239.132 Chrome 63.0.3239.132
« Odgovori #2 u: Veljača 05, 2018, 15:59:51 »
mislim da treba da mu se ubaci sw ali orginalni odnosno fabricki pa posle emu .Treba raditi sa odgovarajucim alatom  odnosno loaderom  prilikom ubacevanja sw treba staviti ALL-SW BOOTLOADER  mislim da ce  rec oziveti ,Ali te nisam svatio zasto si ubacio  listu od 8265 ,moras pokusati sa par sw ali zadnje  toje moje misljenje pozz

Offline mañana

• MODERATOR
  • *
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
« Odgovori #3 u: Veljača 05, 2018, 18:37:45 »
krivo sam napisao, 8260+, ali nebitno u cjeloj priči.
Ubacio sam listu programa jer mi je išlo na živce brisat jeda po jedan program na nekim jezicima koje ne razumijem.
Upropastio sam mini combo extra, jer sam se nadao da je to samo lista kanala. I uređaj ako dobije nešto nepoznato ne smije to prihvatit.
Pisao sam već o tome na forumu pa su me kontaktirali ljudi iz raznih djelova evrope koji su napravili istu grešku. Našli na googlu. Nismo ništa napravili. Vrlo je interesantno da je amiko napravio novu reviziju uređaja pod potpuno istim imenom koj sada ima rs232 ulaz. Mislim da je puno ljudi napravilo istu grešku i onda su samo odnjeli uređaj u servis. Ja svoj nisam vratio jer bi mi poštarina do slovačke bila 15 eura, a pitanje je dal bi priznali garanciju.

megiczgb

• Gost
« Odgovori #4 u: Veljača 07, 2018, 08:30:04 »
Hvala na odgovoru, ubacio sam navedeni  AMIKO_Mini_Combo_Extra_1.0.14_mcas.zip
software i za sada radi ok,ne gubi liste,ali kada ga spojim na zemaljsku onda kodirni sateliski programi štekaju (konkretno npr. Max tv),tj. ima tona ali nema slike.Napajanje zemaljske isključeno ili uključeno ista stvar tj. satelit šteka, kao da sat i terra imaju konflikt.

Offline mañana

• MODERATOR
  • *
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
« Odgovori #5 u: Veljača 07, 2018, 21:35:27 »
Ako odspojiš terru, maxtv odma ok? Ako je tvoj odgovor "Da", ne čitaj dalje nego nosi u trgovinu i traži zamjenu ali prvo stavi "oriđiđi" firmware.
Možda se poklopilo sa padanjem snijega? Za maxtv treba nešto jači signal nego za free programe.
Ako imaš premalu antenu, pa još ako nije savršeno naciljana na satelit, oborine skrše maxtv.
Ako imaš više LNB-a na jednoj sat anteni, za Eutelsat 16A mora biti u fokusu antene, a ostali LNB-ovi mogu u lažne fokuse. Nikako obrnuto.
The following users thanked this post: savjesni

megiczgb

• Gost
« Odgovori #6 u: Veljača 08, 2018, 10:23:15 »
Hvala na savjetu, signala ima (Gib 105 i lnb Inverto black ultra), vjerojatno je problem u software. Probati ću origigi software,da vidim ima li onda konflikt,ali na tom soft. nemam mogučnost ubacivanja linija.