Autor Tema: Skandal u La Ligi: Katalonsko smeće neće ni blizu naslovu!  (Posjeta: 915 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Stole

• INFINITY TEAM SatelItIN
  • MODERATOR
  • *
  • Country: mk
  • Spol: Muški
  • Your ©INFINITY TEAM Stole
  • Windows NT 10.0 Windows NT 10.0
  • Browser:
  • Chrome 57.0.2987.133 Chrome 57.0.2987.133
    • http://www.satelitin.com/
Smeće katalonsko neće doći ni blizu trofeju, poručio je katarski šeik, vlasnik Malage, protiv koje Real igra u zadnjem kolu. Barcelona ga je prijavila savezu, vijeću za sport i državnim tijelima

Real i Barcelona vode neizvjesnu utrku za naslov u La Ligi, a iako imaju isto broj bodova, Real je u prednosti jer ima i utakmicu manje. Madriđani u zadnjem kolu gostuju kod neopterećene Malage čiji vlasnik poručuje:

- Smeće katalonsko neće doći ni blizu trofeju.

To je na Twitteru napisao šeik Abdullah bin Nasser bin Abdullah Al Ahmed Al Thani, vlasnik Malage. Nakon sramotne izjave reagirala je i Barcelona te je Malaginog vlasnika prijavila udruzi prvoligaša, nogometnom savezu, vijeću za sport i državnim tijelima.

Malaga će u zadnjem kolu igrati pod ručnom?!

No to je tek dio skandala koji je započeo Michel, trener Malage, inače igračka legenda Reala. Michel je komentirao situaciju iz 1992. godine kad je Real igrao protiv Tenerifea u zadnjem kolu i imao je bod više od Barcelone.

Tenerife je tada vodio Jorge Valdano, još jedan Realov velikan. Real je na poluvremenu vodio 2-0, ali u drugom dijelu Tenerife radi preokret i naslov odlazi Barceloni. Michel se osvrnuo na to i ispalio:

- Ja sam puno veći realovac od Valdana.

E sad, što je mislio reći s time, da će Malaga igrati s pola gasa protiv Reala u zadnjem kolu?!

Pokušao se Michel izvući nakon toga, ali nije mu baš išlo.

- Real je moj klub, ali to je i Malaga. Moram poštivati ovo prvenstvo. Želio bih da odluka ne bude u zadnjem kolu pa da ne moram pobijediti svoj klub - dodao je Michel.

I tu se ubacio katarski šeik koji je poručio da će Malaga uz pomoć Boga pobijediti Real, ali i da katalonsko smeće neće doći ni blizu naslovu. Ako zadnje kolo bude odlučivalo, ova šeikova izjava nema baš nikakvog smisla.

24sata.hr