Autor Tema: Uplata DONACIJA za prostor diskusija i rjesenje..  (Posjeta: 732 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline azr@il

• SAMO NEK' MI DAJU KOMAD PAPIRA I PERO, DUSA CE IM RECI KOL'KO VOLIM MANCHESTER UNITED..
  • ADMINISTRATOR
  • *
  • Country: ba
  • Spol: Muški
  • ©INFINITY TEAM azr@il (EDIN)
  • Windows NT 10.0 Windows NT 10.0
  • Browser:
  • Chrome 51.0.2704.63 Chrome 51.0.2704.63
Uplata DONACIJA za prostor diskusija i rjesenje..
« u: Svibanj 30, 2016, 22:51:52 »
Postovani forumasi,u narednom postu vam donosim uplate u pdf formatu za nas SatelitIN forum,na prvom racunu pise dole na racunu, placanje karticama i ima link,kad se klikne i on vodi na avalon stranicee, i onda se pod sifrom samo upise br. racuna ko zeli i moze neka uplati...takodje dajem u prilog uplatu zadnjeg placenog racuna za domenu..
PS.mozda nebi bilo loše ako se mozemo svi dogovoriti pa da novce prikupimo kod nekoga i taj u jednom komadu da uplati cijeli iznos...sve prijedloge,sugestije,ideje,iznose uplata,mozete iznijet ovdje...
Imam antenu,prije mene su dva momka bili vlasnici iste,a oni su je kupili od nekog covjeka koji je dobio na kartama,od neke zene koja ju je naslijedila od pokojnog muza,koji je dobio u trampi od nekog covjeka koji je kupio od narkomana,a tom tata dao da se ostavi droge,a on je kupio na licitaciji...
The following users thanked this post: Stole, Pahuljica, brzi, mika, malivrag99, buneta, tinči, ivex, sem, zekadex, carlos, erko

Offline FOX

• Aktivni Korisnik
  • *
  • Windows 7/Server 2008 R2 Windows 7/Server 2008 R2
  • Browser:
  • Chrome 50.0.2661.102 Chrome 50.0.2661.102
Odg: Uplata DONACIJA za prostor diskusija i rjesenje..
« Odgovori #1 u: Svibanj 30, 2016, 22:58:51 »
ja bih ako je moguce da mi dek.posalje  broj racuna na koji mogu uplatiti preko banke jer on je taj koji uplacuje za forum sve ja sam spreman da ucestvujem
REAL MADRID
The following users thanked this post: brzi, carlos

Offline ivex

• SUPER MODERATOR
  • *
  • Country: cs
  • Linux (Ubuntu) Linux (Ubuntu)
  • Browser:
« Odgovori #2 u: Svibanj 30, 2016, 23:08:24 »
az ja spomenuh jednom prilikom na chatu (ne znam da li je neko vido) da se dogovorimo iz svake drzave po jedan admin ili racun za uplatu pa da se odatle sve prebacuje na glavni racun, razlog za tako nesto je: lakse ce se prikupiti novac jer nema dodatnih komplikacija clanovima,nemaju svi internet kartice ali zato svako moze u posti ili prvoj banci uplacivati,nema troskova oko tranfera izmedju dve drzave koji su u srbiji malo veci cak i za minimalne uplate....
primer clan uplati u posti novac na racun primera radi 1000rsd (ptt strosak 40rsd) kad se nakupi zameni se u € ili $ i prebacuje se na glavni racun
ovako nekako da izgleda ta zamisao (ako sam neku ex Yu zemlju zaboravio da ucrtam nemojte se ljutiti) :)
The following users thanked this post: azr@il, brzi, malivrag99, sem, rasim, carlos, erko

Offline FOX

• Aktivni Korisnik
  • *
  • Windows 7/Server 2008 R2 Windows 7/Server 2008 R2
  • Browser:
« Odgovori #3 u: Svibanj 30, 2016, 23:17:08 »
slazem se kolega ivex to je dobro rješenje
REAL MADRID
The following users thanked this post: brzi, carlos